BEYOĞLU

Taksim Meydanı'nda "Fotoğrafımı paylaştın" kavgası

Fas uyruklu eski sevgililer Taksim Meydanı'nı ayağa kaldırdı. Kavgaya tutuşan çiftin kavgası çevredeki vatandaşların araya girmesi ile büyüdü. Kavganın nedeni ise sonradan ortaya çıktı. Herkesi şaşkına çeviren olayın ardından eski sevgililer ifadeleri için polis merkezine götürdü.

Pınar Erden Güneş
Pınar Erden Güneşpinar@internetistanbul.com
Taksim Meydanı'nda "Fotoğrafımı paylaştın" kavgası - Sayfa 1

İstanbul haberleri- Taksim Meydanı bu kez bambaşka bir kavgaya sahne oldu. Herkesi şaşkına çeviren kavganın nedeni 'fotoğrafımı neden paylaştın'... İşte Taksim'de yaşananlar...

Taksim Meydanı'nda "Fotoğrafımı paylaştın" kavgası - Sayfa 2

Taksim Meydanı'nda Fas uyruklu sevgililer kavgaya tutuştu. Kadın, "polis telefon" diye bağırınca çevredeki vatandaşlar, kadının cep telefonunu çaldığını sandıkları adamı yakalayıp dövdü. 

Taksim Meydanı'nda "Fotoğrafımı paylaştın" kavgası - Sayfa 3

Kavganın, adamın eski sevgilisi olan kadınla birlikte olan fotoğrafı sosyal medyada paylaştığı için çıktığı anlaşıldı. Eski sevgililer olay sonrası karakolluk oldu.

Taksim Meydanı'nda "Fotoğrafımı paylaştın" kavgası - Sayfa 4

İstanbul'da yaşayan ve daha önce sevgili olan Fas uyruklu kişiler bir süre önce ayrıldı. Barışma teklifinin reddedilmesi üzerine adam, sevgilisi ile daha önce beraber çektirdiği fotoğrafı "işte evleneceğim kadın" yazarak sosyal medya hesabından paylaştı. Kadın, sosyal medyada paylaşılan fotoğrafı görünce eski sevgilisini buluşmaya çağırdı. Taksim Meydanı'nda buluşan eski sevgililer burada tartışmaya başladı. Kadın, adama sosyal medyada paylaştığı ve cep telefonundaki birlikte çektirdikleri fotoğrafları silmesini istedi. Adam fotoğrafları silmeyeceğini söyleyince aralarında kavga çıktı. Türkçe bilmeyen kadın çığlık atarak "polis telefon" diye bağırmaya başladı. Çevredeki vatandaşlar adamı kadının cep telefonunu çaldığını sanarak yakalayıp dövmeye başladı. Bu sırada kadının çığlıklarını duyup gelen bir polis araya girdi.