BEYLİKDÜZÜ

Beylikdüzü Belediyesi'nden ücretsiz spor yapma imkanı

Beylikdüzü Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü ilçede yaşayan gençlerin eğitim hayatlarının yanı sıra, bedensel ve zihinsel gelişimlerimlerine katkı sağlamak amacıyla Kış Spor Okulu kayıtlarına başlıyor.

Beylikdüzü Belediyesi'nden ücretsiz spor yapma imkanı - Sayfa 1

İlçede yaşayan çocukların sağlıklı bireyler olarak yetişmesine katkı sağlamak adına faaliyetlerini sürdüren Beylikdüzü Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, Kış Spor Okulu kayıtlarına başlıyor. 24 Eylül – 7 Ekim tarihleri arasında 2019-2020 kış dönemi için kayıtlara başlayacak olan Müdürlük, vatandaşlara 24-27 Eylül tarihleri arasında da online kayıt imkanı sunuyor. 15 farklı branşta vatandaşlara ücretsiz olarak verilecek kurslar, gençlerin sadece hobi olarak değil profesyonel olarak da kendini geliştirmesine katkı sağlıyor.

Beylikdüzü Belediyesi'nden ücretsiz spor yapma imkanı - Sayfa 2

oğun bir yaz sezonunu geride bırakan Müdürlük, bünyesinde açtığı spor okullarıyla Beylikdüzü'nde yaşayan gençlerin dört mevsim spor yapmasına imkân sunuyor. Beylicium AVM 2. Kat, Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi ile Kavaklı Kapalı Havuz ve Spor Kompleksi'nde, 24 Eylül – 7 Ekim tarihleri arasında 2019-2020 kış dönemi için kayıtlara başlayacak olan Müdürlük, vatandaşlara 24-27 Eylül tarihleri arasında da online kayıt imkanı sağlıyor. 

Beylikdüzü Belediyesi'nden ücretsiz spor yapma imkanı - Sayfa 3

Ancak online kayıt ile başvuru yapan vatandaşların 28 Eylül - 4 Ekim tarihleri arasında kayıt merkezlerine giderek kayıtlarını onaylatmaları gerekiyor.    

Beylikdüzü Belediyesi'nden ücretsiz spor yapma imkanı - Sayfa 4

Spor, Eğitim Ve Eğlence Bir Arada Yaşanıyor

Gençlerin sadece hobi olarak değil profesyonel olarak da kendini yetiştirmesi amacıyla açılan spor okullarında 1. dönem kurs başlangıç ve bitiş tarihleri 12/13 Ekim 2019 – 28/29 Aralık 2019 olarak belirlenirken, 2. dönem kurs başlangıç ve bitiş tarihleri ise, 01/02 Şubat 2020 – 18/19 Nisan 2020 olacak.