BEYLİKDÜZÜ

Beylikdüzü Belediyesi bir ilke imza attı 5 bin dezenfektan paspas dağıtılmaya başlandı

Beylikdüzü Belediyesi koronavirüse karşı aldığı önlemlere bir yenisini daha ekledi. Virüse karşı Beylikdüzü'nde alınan ciddi tedbirlere ilave olarak ilçe genelinde tüm apartman girişlerine konulmak üzere 5 bin dezenfektan paspas dağıtılmaya başlandı.

Beylikdüzü Belediyesi bir ilke imza attı 5 bin dezenfektan paspas dağıtılmaya başlandı - Sayfa 1

İlçe genelinde aldığı tedbirlerle koronavirüse karşı büyük bir özveriyle çalışan Beylikdüzü Belediyesi bir ilke imza attı. Virüsten korunmak için kişisel hijyene yönelik de önemli adımlar atan Beylikdüzü Belediyesi, ilçenin tüm apartmanlarının girişine dezenfektan paspaslar dağıtmaya başlayarak tedbiri en üst seviyeye çıkardı.

Beylikdüzü Belediyesi bir ilke imza attı 5 bin dezenfektan paspas dağıtılmaya başlandı - Sayfa 2

Toplamda 5 bin dezenfektan paspasın ilk uygulamasını Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık apartman yetkilileri ile birlikte yaparken apartman sakinleri uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Beylikdüzü Belediyesi bir ilke imza attı 5 bin dezenfektan paspas dağıtılmaya başlandı - Sayfa 3

Bir ilk olma özelliği taşıyan bu hizmeti Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık uygulamalı olarak gerçekleştirdi. Apartman görevlileri ile birlikte paspasın solüsyon ve çamaşır suyundan oluşan karışımını koyarak paspasları yerleştiren Başkan Çalık aynı zamanda bilgilendirici broşürleri de asarak apartman yetkililerine bilgilendirmelerde bulundu.

Beylikdüzü Belediyesi bir ilke imza attı 5 bin dezenfektan paspas dağıtılmaya başlandı - Sayfa 4

Yapılan uygulama apartman sakinleri tarafından da büyük bir memnuniyetle karşılanırken Beylikdüzü Belediye Başkanı Çalık, “Kişisel hijyen ve insanların dikkat etmesi çok önemli. Bizler bu uygulama ile apartmanın içerisine girmeden önce vatandaşlarımızın ayaklarını da dezenfekte edip evlerine girmelerini sağlayacağız” dedi.