BEYKOZ

Murat Aydın’dan yaşlı adamın sorusuna “Tayyip Erdoğan’ın partisindenim” göndermesi

İncirköy’de esnafları tek tek ziyaret eden AK Parti Beykoz Belediye Başkan adayı Murat Aydın, vatandaşlara mikrofon uzatıp sorunlarını dinledi. Ziyaretlerde Aydın, yaşlı bir adamın “Hangi partiye bağlısın?” sorusuna, “Tayyip Erdoğan’ın partisindenim, AK Parti” diye yanıt verdi.

Murat Aydın’dan yaşlı adamın sorusuna “Tayyip Erdoğan’ın partisindenim” göndermesi - Sayfa 1

31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında çalışmalarını hızlandıran AK Parti Beykoz Belediye Başkan adayı Murat Aydın, İncirköy’de esnafları ziyaret etti. Vatandaşlarla tokalaşan Aydın, onlara mikrofon uzatarak sorunlarını dinledi. Esnaflar ve vatandaşlar tarafından sıcak bir şekilde karşılanan Aydın’ın samimi tavırları vatandaşların gönlünü kazandı. 

Murat Aydın’dan yaşlı adamın sorusuna “Tayyip Erdoğan’ın partisindenim” göndermesi - Sayfa 2

Ziyaretler kapsamında bir kahvehaneye giren Aydın, kemençeyle karşılandı. Bir süre kemençe dinleyen Aydın, horon tepen vatandaşları da izledi. 

Murat Aydın’dan yaşlı adamın sorusuna “Tayyip Erdoğan’ın partisindenim” göndermesi - Sayfa 3

Vatandaşlarla fotoğraf çektirmeyi ihmal etmeyen Aydın, marketinden kuaförüne, kuyumcusundan marketine gezmedik yer bırakmadı. 

Murat Aydın’dan yaşlı adamın sorusuna “Tayyip Erdoğan’ın partisindenim” göndermesi - Sayfa 4

“Tayyip Erdoğan’ın partisindenim” 
Saatler geçirdiği semtte yolda gördüğü vatandaşlardan iş yerlerine uğramadık yer bırakmayan Başkan adayı Aydın, çocukların da elini tek tek öptü.