BAYRAMPAŞA

Atila Aydıner din görevlileriyle bir araya geldi

Bayrampaşa Belediyesi, 1-7 Ekim Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle ilçede görev yapan din görevlilerinin onuruna Tuna Sosyal Tesisleri’nde yemekli program düzenledi.

Atila Aydıner din görevlileriyle bir araya geldi - Sayfa 1

Bayrampaşa Belediyesi, Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla ilçedeki din görevlilerinin onuruna yemekli program düzenledi. Başkan Atila Aydıner’in ev sahipliği yaptığı programa Kaymakam Şenel’in yanı sıra din adamları ve aileleri katıldı.

Atila Aydıner din görevlileriyle bir araya geldi - Sayfa 2

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’in ev sahipliği yaptığı programa Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel, Bayrampaşa Müftüsü Yılmaz Küçük, Bayrampaşa Belediye Başkan Yardımcısı Can Gökhan Balekoğlu, AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı, belediye meclis üyeleri, birim müdürleri, muhtarlar ve ilçede görev yapan din görevlileri ile eşleri katıldı.

Atila Aydıner din görevlileriyle bir araya geldi - Sayfa 3

Ev sahibi Başkan Aydıner, program boyunca masaları tek tek dolaşarak din görevlileri ile yakından ilgilendi.

Atila Aydıner din görevlileriyle bir araya geldi - Sayfa 4

“CAMİLER MÜMİN GÖNÜLLERİ BİRLEŞTİREN MUKADDES YERLERDİR”
Programda konuşan Başkan Aydıner, din görevlileri ile bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Din görevlilerinin toplumda sevgiyi, dostluğu ve kardeşliği yaygınlaştırmak için büyük çaba sarf ettiklerini belirten Aydıner, “Bizleri dini konularda aydınlatmak için özveriyle çalışan ve bu bağlamda bizlere rehberlik eden din görevlilerimizin Camiler ve Din Görevlileri Haftası’nı gönülden kutluyorum.” dedi.