BAŞAKŞEHİR

Başakşehir Belediyesi 24 saat karla mücadeleye hazır

Başakşehir Belediyesi, kış şartlarıyla mücadele kapsamında hazırlıklarını tamamladı. Çalışmaların 230 personel ve 82 araçla 24 saat esasına göre yürütüldüğünü ifade eden Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, hazırlıkları drone ile havadan kontrol etti.

Başakşehir Belediyesi 24 saat karla mücadeleye hazır - Sayfa 1

Başakşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü kış şartları ve karla mücadele kapsamında ilçe genelinde göreve hazırlık yaptı.

Başakşehir Belediyesi 24 saat karla mücadeleye hazır - Sayfa 2

Atatürk Olimpiyat Stadyumu yanındaki alanda 230 personel, görevli oldukları 82 araçla tam kadro hazır bulundu. 

Başakşehir Belediyesi 24 saat karla mücadeleye hazır - Sayfa 3

Başkan Kartoğlu hazırlıkları drone ile izledi

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, alana gelmeden önce drone kullanarak alandaki hazırlık çalışmalarını havadan izledi. Başkan Kartoğlu, daha sonra ekiplerin araçlarıyla hazır bulunduğu alana geldi. 

Başakşehir Belediyesi 24 saat karla mücadeleye hazır - Sayfa 4

Burada kış hazırlıklarıyla ilgili bir açıklama yapan Başkan Kartoğlu, “Kış hazırlıkları için görevlendirilen araçların hazır bulunduğu alana geldik. Arkadaşlarımızdan raporları aldık. 24 saat esasına dayalı güzel bir çalışma modeli hazırlamışlar. Başakşehirliler için 24 saat, var güçleriyle çalışacaklar. Mevsim şartlarına dayalı yaşanan olumsuzlukları belediyemizin 444 06 69 numaralı telefonuna bildirebilirsiniz.” diye konuştu.