ARNAVUTKÖY

Arnavutköy Belediyesi Yaz Spor Okulları’nda coşkulu kapanış

Arnavutköy’de 5 bin 500 çocuğun 1 buçuk ay boyunca çeşitli branşlarda eğitim aldığı Yaz Spor Okulları sona erdi. Arnavutköy Belediyesi tarafından 10 spor kulübüne 18 farklı branşta 7 bin 500 adet malzeme yardımı yapıldı.

Arnavutköy Belediyesi Yaz Spor Okulları’nda coşkulu kapanış - Sayfa 1

Arnavutköy Belediyesi tarafından, 5 bin 500 çocuğun, 1 buçuk ay boyunca çeşitli branşlarda gerçekleştirilen Yaz Spor Okulları düzenlenen törenle sona erdi. Bolluca Stadı’nda düzenlenen kapanış etkinliğine Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı aileler ve çocuklar katıldı.

Arnavutköy Belediyesi Yaz Spor Okulları’nda coşkulu kapanış - Sayfa 2

Etkinlikte, Yaz Spor Okulları öğrencileri halı sahada okçuluk, basketbol, futbol, voleybol, bisiklet gösterisi, karate ve jimnastik gibi spor dallarında öğrenmiş oldukları becerilerini sergiledi.

Arnavutköy Belediyesi Yaz Spor Okulları’nda coşkulu kapanış - Sayfa 3

Ayrıca, 10 spor kulübüne 18 farklı branşta 7 bin 500 adet malzeme yardımı yapıldı. Öte yandan gerçekleştirilen “Okçuluk şov” ve “Balon şov” gösterileri de renkli görüntüler oluştu.

Arnavutköy Belediyesi Yaz Spor Okulları’nda coşkulu kapanış - Sayfa 4

“14 FARKLI BRANŞTA EĞİTİM ALDILAR”

Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, “Her yıl düzenli olarak yaptığımız Yaz Spor Okullarımızın sonuna geldik. 5 bin 500 çocuğumuz 14 farklı branşta eğitim aldılar. Bu eğitimlerinin final günü hem becerilerini sergileyecekler hem de anne ve babalarıyla bütünleşecekler. Bu konuda ciddi bir tecrübemiz oluştu. Çocuklarımıza ve ailelerine teşekkür ediyorum. Yeni eğitim yılında başarılar diliyorum” dedi.