Bahçelievler'deki o yol trafiğe kapatıldı

Bahçelievler’den E-5 ve sahil yoluna bağlanmak için kullanılan Karaoğlanoğlu Caddesi’nin bir süreliğine trafiğe kapatıldığı duyuruldu.

Bahçelievler’in en önemli caddelerinden olan, E-5 ve sahil yoluna bağlanmak için kullanılan Karaoğlanoğlu Caddesi, trafiğe kapatıldı. Caddenin yenileme çalışmaları nedeniyle bir süreliğine kapatıldığı belirtilirken, trafiğin aksamaması için gerekli önlemlerin alındığı ve akışın alternatif sokaklardan sağlanacağı duyuruldu.

Bahçelievler Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamada; “İlçemizin en önemli trafik ulaşım akslarından biri olan Karaoğlanoğlu Caddesi, belediyemizce gerçekleştirilecek yenileme çalışmaları nedeniyle kısa bir süre araç trafiğine kapalı olacak. Şirinevler Fetih Caddesi ile Adnan Kahveci Bulvarı arasındaki yoğun trafik akışını, E-5 ve sahil yoluna direkt bağlayan Karaoğlanoğlu Caddesi, trafiğe kapalı olduğu süre içerisinde belediyemizin sürdüreceği çalışmayla sil baştan yenilenecek. Trafiğin aksamaması için gerekli önlemler alınırken, akış alternatif sokaklardan sağlanacak. Siz saygıdeğer komşularımıza duyurulur” ifadelerine yer verildi.