İSTANBUL 21 °C
En Düşük 15 °C
En Yüksek 22 °C
Karakter Boyutu :
Zihni Şahin: Samsun için kendimizi feda etmeye hazırız Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin,

Zihni Şahin: Samsun için kendimizi feda etmeye hazırız Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, "Şehrimiz için her konuda kendimizi feda etmeye hazırız"

09 Ağustos 2018 20:21 PerşembeZihni Şahin: Samsun için kendimizi feda etmeye hazırız Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, "Şehrimiz için her konuda kendimizi feda etmeye hazırız" dedi.l

Samsun Fora  haber - Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Kavak Dernekler Federasyonu'na iade-i ziyarette bulundu. Başkan Yılmaz ziyarette hemşeri derneklerinin önemine vurgu yaptı. Hemşeri derneklerine önem verdiklerini belirten Başkan Şahin, “Hemşeri dernekleri, kuruldukları kentlere kültürel anlamda büyük zenginlikler katar. Aynı şekilde hemşeriler arasında yardımlaşma ve dayanışmayı sağlar. Bu anlamda yerel yönetim olarak, bizler de hemşeri derneklerine önem veriyoruz. Sivil Toplum kuruluşları ile koordineli bir şekilde çalışmayı, Samsun'un gelişmesi ve büyümesi anlamında önemli görüyoruz" dedi. En önemli sorunun istihdam olduğunu hatırlatan Başkan Şahin, “Bizim şehrimiz Samsun. Samsun'u kalkındırır geliştirirsek ülkemizi de kalkındırmış oluruz. Biz olaya böyle bakıyoruz. En önemli sorun istihdam. Samsun'a yatırımcı çekmemiz şart. Organize Sanayi Bölgelerimizin gelişmişliğini artırmalıyız. Şehrimizin üç potansiyeli var. Tarım, Sanayi ve Turizm. Bunlar olmazsa olmazımız. Mutlaka bu potansiyelleri geliştirmek zorundayız.Kısacası her anlamda şehrimizi kalkındıracağız. Çünkü biz Samsun için kendimizi her konuda feda etmeye hazırız" diye konuştu.

Bu elma her derde deva!
Bu haber toplam (425) defa okunmuştur.

ETİKETLER

Samsun - Zihni - Şahin - Kavak - Derneklar - Z

- GALERİLERİ

- HABERLERİ