İSTANBUL 21 °C
En Düşük 15 °C
En Yüksek 22 °C
Karakter Boyutu :
Piazza'da hayranlarını çoşturdu

Piazza'da hayranlarını çoşturdu

25 Aralık 2017 19:38 PazartesiÜnlü şarkıcı Oğuzhan Koç,Samsun Piazza'da verdiği konserde binlerce hayranı ile buluştu

Ünlü sanatçı Oğuzhan Koç, Samsun’da verdiği konserde hayranlarını coşturdu. Genç şarkıcı Oğuzhan," Samsun'u çok merak ediyordum.Yöresel yemeklerini yemeden gitmeyeceğim" dedi

OĞUZHAN KOÇ SAMSUN PİAZZA'DA HAYRANLARINLARI İLE BULUŞTU

Oyuncu ve pop müziğinin sevilen sesi Oğuzhan Koç, Samsun Piazza AVM'de hayranlarıyla bir araya geldi. AVM içerisindeki buz pisti üzerine hazırlanan sahnede sevilen şarkılarını seslendiren Oğuzhan Koç, sempatik tavırları, hareketleri ve şarkılarıyla büyük beğeni topladı. Konsere vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

SAMSUN'LU HAYRANLARIMI ÖZLEYECEĞİM
Konserden önce açıklamalarda bulunan Oğuzhan Koç, "Samsun’a ilk kez geldim. Birçok yere gittim ama bir türlü Samsun’a gelemedim. Bugün fırsat oldu. Samsun’un pidesi çok meşhurmuş. Konserden sonra pideyi neresi en güzel yapıyor, orayı bulmaya çalışacağız. Çok güzel bir konser olacak. Burada olduğum için çok mutluyum. Çok büyük bir kalabalık beni bekliyor. Ben de sahneye çıkıp onları olabildiğinde eğlendireceğim. Konserin ardından da ekibimle beraber Samsun turu atacağız" dedi.

1 saatten fazla sahnede kalan genç şarkıcı Oğuzhan Koç, Piazza AVM'yi tıklım tıklım dolduran sevenlerine unutulmaz bir  gün yaşatırken, sempatik tavırları ve hareketleri ile özellikle genç kızları kendisine hayran bıraktı.

oguzhan-koc3.jpg

 
  •  
Bu elma her derde deva!
Bu haber toplam (32197) defa okunmuştur.

- GALERİLERİ

- HABERLERİ