İSTANBUL 21 °C
En Düşük 15 °C
En Yüksek 22 °C
Karakter Boyutu :
Dr. Mustafa Saltoğlu ''Sağlıklı yaşam için sıvı tuz''

Dr. Mustafa Saltoğlu ''Sağlıklı yaşam için sıvı tuz''

28 Haziran 2017 17:49 ÇarşambaSaltoğlu"Tuz, yaşamamız için son derece gerekli bir gıda maddesidir; tuzsuz yaşayamayız"

SIVI TUZ ERGENLİK SİVİLECELERİNİ NASIL İYİ EDİYOR

Doğal ve bitkisel ürünler ve tedavileri konusunda üstün performans sergileyen Dr.Mustafa Saltoğlu; Sıvı tuzun insan sağlığına olan faydalarının son derece önemli olduğunu dile getirdi. Dr. Saltoğlu; Sıvı Tuzun ergenlik sivilcelerinin iyileştirilmesi için şunları söyledi"Bugüne kadar sofralarımızda kullandığımız  rafineri tuzların insan sağlığına ne kadar zararlı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır.Doğal yollarla üretilen tuzların , birde kaynağında sıvı olarak elde edilen tuz suyunun insan sağlığına ve cilt bakımına faydaları oldukca fazladılar.

Tuzun bedendeki fonksiyonu, bedenimizin fiziksel anlamda bir arada tutulabilmesi, hücreler arası geçiş işleminin çalışmasını sağlamasıdır. Aksi takdirde 100 litre de su içsek, bedenimizde tuz olmadığı müddetçe susuzluktan ölürüz. Çünkü tuz sayesinde aldığımız su hücrelerimize bağlanabiliyor, hücrelerimiz elektriğine kavuşuyor ve düşündüklerimizi uygulamaya imkân buluyoruz. Bedenimizde tuz olmazsa hiçbir düşünceyi düşünemeyeceğimiz, bilim adamları tarafından tespit edilmiş bir gerçektirAkne (ergenlik sivilcesi) önemli sağlık sorunlarından biridir. Genel sağlığı olumsuz etkilediği  gibi görsel  olarak (estetik) da büyük sorunlara yol açmaktadır. Mevcut tıbbi tedavilerde tam başarı sağlanamıyor. Bununla birlikte kullanılan ilaçların yan etkileri de ek sorunlara yol açmaktadır.

10 GÜNLÜK UYGULAMA İLE SORUN ORTADAN KALKIYOR

Artık bu önemli sağlık sorununun  doğal, yan etkisiz bir çözümü var. Doğal sıvı tuz. Yapacağınız tek şey sıvı tuz sprey formunu günde 3 defa yüzümüze uygulamaktan ibaret. Bu kadar kolay. Kendi kendinize kolayca uygulayabilirsiniz.

7- 10 günlük bir uygulama ile  bu sorunu tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Ucuz maliyetle  yan etkisi olmadan yüzde yüz tedavi başarısı. Bunun yanında günlük su tüketiminde kullandığınız her su bardağı suya 3 çay kaşığı sıvı tuz katarak hem daha kısa sürede tedaviden sonuç alırsınız, hem de genel sağlığınıza olumlu katkı sağlamış olursunuz. Türkiye’de olmadığı için rahatlıkla belirtebilirsiniz. DR SALT adı ile yüzde yüz yerli sermayeli bir Türk firması tarafından üretilmektedir.

Daha fazla bilgi için

sivituz.com ----- drsalt.net

Dr.Mustafa Saltoğlu sıvı tuz sivilceler 

Bu elma her derde deva!
Bu haber toplam (37367) defa okunmuştur.

- GALERİLERİ

- HABERLERİ