İSTANBUL 21 °C
En Düşük 15 °C
En Yüksek 22 °C
Karakter Boyutu :
BYLOCK KULLANAN MİLLETVEKİLİ YA DA BAKAN VAR MI?

BYLOCK KULLANAN MİLLETVEKİLİ YA DA BAKAN VAR MI?

05 Temmuz 2017 11:58 ÇarşambaBaşbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, "Mevcut vekiller ve bakanlar arasında ByLock kullanan yok. Eskilerden var onlar hakkında gereği yapılıyor." dedi.

ByLock kullanan milletvekili ya da bakan var mı? en yetkili cevapladı.

Bakan Canikli: ByLock kullanan milletvekili ya da bakan yok Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, "Mevcut vekiller ve bakanlar arasında ByLock kullanan yok. Eskilerden var onlar hakkında gereği yapılıyor." dedi. CNN Türk canlı yayınında önemli açıklamalar yapan Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli vekillerin Bylock kullandığı iddialarıyla ilgili "Mevcut vekiller arasında Bylock kullanan yok. Eskilerden var onlar hakkında gereği yapılıyor" diye konuştu.

"BYLOCK KULLANAN AKTİF VEKİL YOK"

"FETÖ terör örgütü bütün çabalarımıza rağmen daha bitiremedik" diyen Canikli, "Kamu kurumlarında belirlenen FETÖ'cülerin tamamı ihraç edildi. Ama örgütün kendini gizleme yeteneği inanılmaz. Mevcut milletvekilleri ve bakanlar arasında bugün itibariyle Bylock kulandığı tespit edilen kimse yok. Eskilerde var, teşkilatlarda var gereği yapılıyor. 300'den fazla kişi AK Parti'den FETÖ bağlantısı nedeniyle ihraç edildi." dedi.

 

 

 
 
 

 
Bu elma her derde deva!
Bu haber toplam (42078) defa okunmuştur.

ETİKETLER

BYLOCK -

- GALERİLERİ

- HABERLERİ