İSTANBUL 21 °C
En Düşük 15 °C
En Yüksek 22 °C
Karakter Boyutu :
Başkan Şahin Şehit ailesini ziyaret etti

Başkan Şahin Şehit ailesini ziyaret etti

03 Eylül 2018 07:33 PazartesiSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Mardin'de şehit düşen ve geçtiğimiz gün Samsun'da toprağa verilen Jandarma Uzman Onbaşı Adem Güven'in ailesini ziyaret etti.

Başkan Şahin Şehit Adem Guven'in ailesini ziyaret etti

PKK'lı teröristler ile çıkan çatışmada şehit düşen Jandarma Uzman Onbaşı Adem Güven'in ailesini evlerinin önünde ziyaret ederek taziye dileklerini ileten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin,"Şehidimizin saygıdeğer annesi Saime Güven, babası Yusuf Güven, babaannesi Fatma Güven ile tüm aile bireylerini asla yalnız  bırakmayacağız. Başta son şehidimiz Adem Güven olmak üzere tüm şehitlerimizi unutmayacak, unutturmayacağız. Emanetlerine sahip çıkıp, isimlerini ebediyete kadar yaşatacağız. Millet olarak hepimizin başı sağ olsun. Kıymetli ailesine sabırlar diliyorum" dedi. 
Başkan  Şahin, “Türkiye Cumhuriyeti Devleti üzerinde hain planlar kurup parçalamak isteyenlerin emelleri boşa çıkacak. Ülkemizin bölünmez bütünlüğü için kahramanca mücadele ederek canlarını feda eden vatan evlatlarımızı rahmetle ve saygıyla anıyorum. Onları asla unutmayacağız. Geride bıraktığı emanetlerine sahip çıkıp isimlerini yaşatacağız. Hepimizin başı sağ olsun. Kıymetli ailesine de sabırlar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Bu elma her derde deva!
Bu haber toplam (198) defa okunmuştur.

ETİKETLER

Samsun - Şahin - Şehit - Ziyaret - Adem Güven - ailesi

- GALERİLERİ

- HABERLERİ